-
Səbətiniz boşdur!
| Barmaq izi oxuyucu | Korpusda |
| Batareyanın həcmi | 5000 mAh |
| Brend | Samsung |
| Daxili yaddaş | 128 GB |
| Displey növü | Super AMOLED |
| Ekran | 6.7" |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Görüntü imkanı | 1080 × 2340 |
| Korpusun materialı | Plastik və şüşə |
| NFC | Var |
| Nüvə sayı | 8 |
| Ön kamera | 13 MP |
| Operativ Yaddaş | 6 GB |
| Prosessor tezliyi | 2.4 GHz |
| Prosessorun adı | Exynos |
| Prosessorun növü | Exynos 1330 (5 nm) |
| Qorunma dərəcəsi | IP54 |
| Qulaqlıq interfeysi | USB Type-C |
| Rəng | Black |
| SIM kartın növü | Nano-SIM |
| SIM kartların sayı | 2 |
| Şəbəkə | 5G |
| Üz tanıma | Var |
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sisteminin vers | Android 15 |
| Əsas kamera | 50 MP / 5 MP / 2 MP |