-
Səbətiniz boşdur!
₼ 3,099.00
₼ 3,899.00
| Barmaq izi oxuyucu | Yox |
| Batareyanın həcmi | 4832 mAh |
| Brend | Apple |
| Daxili yaddaş | 256 GB |
| Displey növü | Super Retina XDR OLED |
| Ekran | 6.9" |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Görüntü imkanı | 1320 × 2868 |
| Korpusun materialı | Alüminium və şüşə |
| NFC | Var |
| Nüvə sayı | 6 |
| Ön kamera | 18 MP |
| Operativ Yaddaş | 12 GB |
| Prosessor tezliyi | 4.26 GHz |
| Prosessorun adı | Apple |
| Prosessorun növü | Apple A19 Pro |
| Qorunma dərəcəsi | IP68 |
| Qulaqlıq interfeysi | USB Type-C |
| Rəng | Cosmic Orange |
| SIM kartın növü | eSIM |
| SIM kartların sayı | Yox |
| Şəbəkə | 5G |
| Üz tanıma | Var |
| Əməliyyat sistemi | iOS |
| Əməliyyat sisteminin vers | iOS 26 |
| Əsas kamera | 48 MP / 48 MP / 48 MP |


