-
Səbətiniz boşdur!
| Barmaq izi oxuyucu | Korpusda |
| Batareyanın həcmi | 7000 mAh |
| Brend | Xiaomi |
| Daxili yaddaş | 128 GB |
| Displey növü | IPS LCD |
| Ekran | 6.9" |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Görüntü imkanı | 1080 × 2340 |
| Korpusun materialı | Plastik və şüşə |
| NFC | Var |
| Nüvə sayı | 8 |
| Ön kamera | 8 MP |
| Operativ Yaddaş | 6 GB |
| Prosessor tezliyi | 2.3 GHz |
| Prosessorun adı | Qualcomm |
| Prosessorun növü | Qualcomm SM6375 Snapdragon 6s Gen 3 (6 nm) |
| Qorunma dərəcəsi | IP64 |
| Qulaqlıq interfeysi | USB Type-C |
| Rəng | Black |
| SIM kartın növü | Nano-SIM |
| SIM kartların sayı | 2 |
| Şəbəkə | 5G |
| Üz tanıma | Var |
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sisteminin vers | Android 15 |
| Əsas kamera | 50 MP |