-
Səbətiniz boşdur!
₼ 159.90
₼ 199.90
| Batareyanın həcmi | 300 mAh |
| Brend | HiFuture |
| Daxili yaddaş | 128 MB |
| Ekran | 2.04" |
| Korpusun forması | Düzbucaq |
| Korpusun materialı | Paslanmayan polad |
| Korpusun ölçüsü | 47 mm |
| Kəmərin materialı | Metal |
| Maksimal işləmə müddəti | 168 saatadək |
| Nüvə sayı | ATS3085P |
| Qorunma dərəcəsi | IP68 |
| Sensorlar | Akselerometr, giroskop, işıq sensoru, ürək döyüntüsü sensoru, qanda oksigen səviyyəsi sensoru |
| Əməliyyat sisteminin uyğu | iOS, Android |