-
Səbətiniz boşdur!
| Barmaq izi oxuyucu | Korpusda |
| Batareyanın həcmi | 6000 mAh |
| Brend | POCO |
| Daxili yaddaş | 256 GB |
| Displey növü | IPS |
| Ekran | 6.9" |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Görüntü imkanı | 720 × 1600 |
| Korpusun materialı | Plastik və şüşə |
| NFC | Var |
| Nüvə sayı | 8 |
| Ön kamera | 8 MP |
| Operativ Yaddaş | 8 GB |
| Prosessor tezliyi | 1.8 GHz |
| Prosessorun adı | MediaTek |
| Prosessorun növü | MediaTek Helio G81 Ultra |
| Qorunma dərəcəsi | IP64 |
| Qulaqlıq interfeysi | 3.5 mm jack |
| Rəng | Black |
| SIM kartın növü | Nano-SIM |
| SIM kartların sayı | 2 |
| Şəbəkə | 4G |
| Üz tanıma | Var |
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sisteminin vers | Android 15 |
| Əsas kamera | 50 MP |
