-
Səbətiniz boşdur!
₼ 2,069.00
₼ 2,599.00
| Barmaq izi oxuyucu | Yox |
| Batareyanın həcmi | 3692 mAh |
| Brend | Apple |
| Daxili yaddaş | 256 GB |
| Displey növü | Super Retina XDR OLED |
| Ekran | 6.3" |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Görüntü imkanı | 1206 × 2622 |
| Korpusun materialı | Alüminium və şüşə |
| NFC | Var |
| Nüvə sayı | 6 |
| Ön kamera | 18 MP |
| Operativ Yaddaş | 8 GB |
| Prosessor tezliyi | 4.26 GHz |
| Prosessorun adı | Apple |
| Prosessorun növü | Apple A19 |
| Qorunma dərəcəsi | IP68 |
| Qulaqlıq interfeysi | USB Type-C |
| Rəng | Mist Blue |
| SIM kartın növü | eSIM |
| SIM kartların sayı | Yox |
| Şəbəkə | 5G |
| Üz tanıma | Var |
| Əməliyyat sistemi | iOS |
| Əməliyyat sisteminin vers | iOS 26 |
| Əsas kamera | 48 MP / 48 MP |
