-
Səbətiniz boşdur!
₼ 2,899.00
₼ 3,699.00
| Barmaq izi oxuyucu | Displeydə |
| Batareyanın həcmi | 5000 mAh |
| Brend | Samsung |
| Daxili yaddaş | 512 GB |
| Displey növü | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Ekran | 6.9" |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Görüntü imkanı | 1440 × 3120 |
| Korpusun materialı | Alüminium və şüşə |
| NFC | Var |
| Nüvə sayı | 8 |
| Ön kamera | 12 MP |
| Operativ Yaddaş | 12 GB |
| Prosessor tezliyi | 4.74 GHz |
| Prosessorun adı | Qualcomm |
| Prosessorun növü | Qualcomm SM8850-1-AD Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) |
| Qorunma dərəcəsi | IP68 |
| Qulaqlıq interfeysi | USB Type-C |
| Rəng | Blue |
| SIM kartın növü | Nano-SIM |
| SIM kartların sayı | 2 |
| Şəbəkə | 5G |
| Üz tanıma | Var |
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sisteminin vers | Android 16 |
| Əsas kamera | 200 MP / 50 MP / 50 MP / 10 MP |